Умови та Угоди


Інтернет-магазин «Poldecor.com.ua», що здійснює продажі через сайт в мережі Інтернет, (далі – Компанія) з одного боку, і - Замовник товарів через інтернет-магазин Компанії (далі - Замовник), з іншого боку, зобов'язалися дотримуватися умов даної Угоди.

1. Про прийом і обробку замовлень

1.1 Розміщення замовлення

Замовлення приймаються за допомогою Інтернет-магазина Компанії, а також по телефону. Реєстрація означає згоду Замовника дотримуватися умов даної Угоди. Реєстраційні дані Замовника Компанія використовує виключно для якісної взаємодії із Замовником, і не має права передавати третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

1.2 Обробка замовлення

Після того, як Замовник розміщує замовлення, йому приходить повідомлення на електронну адресу, яке повідомляє про те, що замовлення попало в базу замовлень інтернету-магазина Компанії. Протягом двох годин менеджер інтернет-магазину Компанії повинен зв'язатися із Замовником по залишених координатах (телефон/електронний адреса). Менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надавати консультації відносно технічних характеристик товарів і іншим питанням про товари.

1.3 Корректування замовлення

При виконанні замовлення менеджер Інтернет-магазину Компанії не має права вносити зміни в перелік замовлених товарів і ціни на них без узгодження із Замовником. В разі відсутності якого-небудь із замовлених товарів, Компанія зобов'язана попередити про це Замовника і запропонувати відповідну заміну. При цьому Компанія не несе відповідальності за збитки або можливо упущений прибуток Замовника.

2. Про оплату і документих

2.1 Тип документів в залежності від умов оплати

2.1.1 Безготівковий розрахунок. При оплаті за безготівковим розрахунком, Замовник отримує оригінал рахунку і накладні від кур'єра при доставці. Замовник повинен своєчасно вислати копію доручення факсом або електронною поштою для підготовки документів (накладних). Товар без документів не доставляється. Для прискорення отримання даних про надходження коштів від Замовника, Компанія просить про переведення коштів повідомляти Менеджера Інтернет-магазину.

2.1.2 Оплата на банківську картку. При переказі коштів на банківську картку Компанії, кур'єр доставляє бланк заказу в двух екземплярах з вказаними реквізитами Компанії, датой продажу, назвами товарів, цінами, кількістю, сумою за транспортні витрати, загальною вартістю покупки. Перший екземпляр бланку заказу з відміткою про оплату та підписом уповноваженої особи Компанії передається Замовнику. Другий екземпляр бланку заказу з підписом Замовника про отримання Замовлення і сплату коштів залишається у представника Компанії.

2.2 Перевірка доставленого товару При передачі замовлення Замовник зобов'язаний перевірити відповідність найменувань і кількість товару на бланку замовлення і в товарному чеку реально отриманому товару.

3. Про доставку

3.1 Терміни. Зазвичай Компанія доставляє товар на наступний робочий день після зарахування коштів на розрахунковий рахунок або банківську картку Компанії.  В той же час, Замовник розуміє, що в Компанії може виникнути непередбачена ситуація, при якій на доставку буде потрібно більше 2 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, та ін.) або доставка буде взагалі тимчасове неможлива, про що менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний оповістити Замовника в максимально швидкі терміни. При цьому Компанія не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню яких-небудь збитків Замовника, пов'язаних з невчасним постачанням замовлення. Якщо Замовнику не підходять терміни постачання, він може відмовитися від замовлення. Зі свого боку, Замовник зобов'язався прийняти товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийняте унаслідок відсутності Замовника або довіреної особи, а також документів (доручення) - транспортні витрати за такий виїзд будуть включені у вартість цього або подальшого замовлення. У будь-якому випадку, менеджер Інтернет-магазину Компанії і Замовник обов'язково погоджують терміни доставки між собою, і прагнуть до виконання замовлення у встановлений час.

3.2 Відміна замовлення. Замовник має право відмінити замовлення у будь-який момент, у тому числі, коли товар вже доставлений. Замовник прагне попередити Компанію про відміну замовлення по можливості в найкоротші терміни. Замовникові, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необгрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються гроші лише в сумі вартості товару (без транспортних витрат). Замовник розуміє і погоджується, що випадки відміни замовлення, що повторюються, у момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може привести до того, що Компанія не обслуговуватиме надалі цього Замовника.

3.3 Обмін товару можливий протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, якщо товар не був у вживанні, зберіг товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом з товаром при його покупці. Повернення товару в офіс Компанії здійснюється за рахунок Покупця.

4. Про законодавчу базу. Відношення Компанії і Замовника регулюють наступні законодавчі акти: - «Порядок заняття торговельною дiяльнiстю i правил торговельного обслуговування населення», затверджений Кабінетом Міністрів України від 08.09.95 № 108 (зі змінами та доповненнями); - Закон України «Про захист прав споживачів»; - «Правила продажу товарів на замовлення та вдома у покупців» (Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 29 березня 1999 року N 199 . Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 квітня 1999 р. за N 249/3542).

5. Про умови даної Угоди.

Компанія залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Компанія зобов'язується попередити Замовника по електронній пошті, а Замовник не заперечує отримувати від Компанії повідомлення такого роду. Компанія повинна розміщувати умови даної Угоди на своєму сайті.
 

.